Wesela

Wesele

Ślub jest szczególnie radosnym i ważnym wydarzeniem w życiu każdej pary.

Planując ten wyjątkowy, niezapomniany dzień zakładamy, iż każdy detal zostanie przygotowany z największą starannością. Aby wspomóc Państwa przy organizacji tak ważnego dnia stworzyliśmy niepowtarzalną, kompleksową ofertę weselną. Serdecznie zachęcamy Państwa do celebrowania tych wyjątkowych chwil w Pałacu Morskim w Gąskach. Do dyspozycji Młodej Pary i Gości weselnych oddajemy 25 pokoi, wystawną salę bankietową oraz przepiękny ogród o powierzchni 6,7 ha wokół pałacu.

Doświadczony personel restauracji i hotelu zadba o każdy szczegół przyjęcia, aby Nowożeńcy mogli beztrosko dzielić się ze swoimi Gośćmi radością tego niezwykłego dnia. Szef Kuchni przygotuje specjalne propozycje potraw, aby idealnie dopasować je do upodobań Nowożeńców.

Dołożymy wszelkich starań, aby przyjęcie weselne spełniało wszelkie oczekiwania Nowożeńców oraz weselników, a podczas przygotowań do tego niezwykłego dnia zadbamy o Państwa dobre samopoczucie.

Imprezy integracyjne

Organizacja imprez integracyjnych

Zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych. Współpracujemy z profesjonalnymi firmami, które stworzyły najlepszą ofertę i najciekawsze scenariusze imprez w rejonie nadmorskim. To wszystko dla ludzi, dla których praca zespołowa jest nierozerwalnym elementem codziennego życia, a integracja i motywacja zespołu decyduje o sukcesie, zwycięstwie i powodzeniu.

Dodatkowe informacje:
rezerwacje@palacmorski.pl
Pałac Morski w GąskachAdres
Pałac Morski w Gąskach
Gąski 14
76-034 Sarbinowo

kom. +48 606 924 733
rezerwacje@palacmorski.pl
Pałac Morski w Gąskach 76-034 Sarbinowo Gąski 14 +48 606 924 733